Automobilių užsakymai

Pagalba perkant automobilį

Apsilankykite mobile.de arba autoscout24.de, išsirinkite jums patinkantį vieną ar kelis automobilius ir užpildykite žemiau pateiktą lentelę.

Automobilio informaciją patikrinsime nemokamai ir kartu galėsime suprasti, kokie automobiliiai jus domina, kad vėliau prireikus pasiūlytume panašius variantus.

Nuo ko pradėti, kas sudaro automobilio pirkimo paslaugą ir kiek ji kainuos? Visa informacija šiame puslapyje.


Rekomenduojame vokiškus skelbimų puslapius: mobile.de ar autoscout24.deSužinokite informaciją apie jus dominantį automobilį visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų. Tereikia pateikti prašomus duomenis lentelėje ir Engra Auto susisieks su Jumis artimiausiu metu. Nemokama automobilio patikra pagal VIN, automobilio istorija ir išsami konsultacija padės apsispręsti dėl norimo automobilio.


Pirkti automobilį užsienyje

Kaip garantuoti, kad internetu išsirinktas automobilis yra techniškai tvarkingas ir atitinka Jūsų lūkesčius? Automobilis iš užsienio gali būti su atsuktu odometru (sumažinta automobilio rida) ar nefunkcionaliomis elektros sistemos dalimis, skendęs ir pan. Kai nežinote, ar galite pasitikėti pardavėju ir pirkti automobilį užsienyje, susiraskite patirties turintį konsultantą. Engra Auto bendradarbiauja su partneriais Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, todėl gali užtikrinti automobiio kokybę. Automobilio pirkimas iš Vokietijos ar kitos šalies su Engra Auto yra patikimas ir greitas

Nuo ko pradėti?

  • Apsilankykite mobile.de arba autoscout24.de – tai vokiški auto skelbimų puslapiai,
  • Išsirinkite jums patinkantį vieną ar kelis automobilius,
  • Automobilio skelbimo nuorodą nukopijuokite ir atsiųskite mums el. p. arba užpildykite formą, pateiktą šio puslapio viršuje.

Jeigu automobilis jūsų netenkina, Engra Auto padeda surasti kitą. Išsamiai apie tai, kas įeina į paslaugų planus skaitykite lentelėje, pateiktoje žemiau.

Kiek tai kainuos?

Engra Auto konsultacija ir pradinis planas yra NEMOKAMAS, todėl sužinoję visą informaciją apie savo norimą automobilį galite nuspręsti, ar norite pirkti automobilį patys ar leisti viskuo pasirūpinti patyrusiems konsultantams.

Engra Auto siūlo lanksčius planus, kuriuos deriname pagal jūsų poreikius. Pasirinkite tik Jums reikalingas paslaugas ir mokėkite tiek, kiek patys nupsrendžiate. Visa pagalba perkant automobilį ir preliminari kaina:

 

PASLAUGOS

PLANAI

Pradžia 0, Eur Standartinis <, Eur SuperEngra >, Eur
AUTOMOBILIO PARINKIMAS
Konsultacija
Automobilio informacijos patikra
Automobilio patikra pagal VIN 
Automobilio istorijos patikra
TECHNINĖ PATIKRA
Automobilio apžiūra prieš perkant
Automobilio diagnostika ir taisymas
PIRKIMAS
Derybos dėl kainos
Automobilis lizingu
PO PIRKIMO
Automobilio parvežimas
Registracijos dokumentų sutvarkymas
Paruošimas techninei apžiūrai

 

*Engra Auto yra įmonė teikianti pagalbą įsigyjant transporto priemonę, todėl automobiliams nesuteikiame jokių garantijų.

 

Kodėl verta pasitikėti Engra Auto

Nuodugni automobilio patikra

Jau daugiau nei 20 metų dirbame su Vokietijos automobilių rinka ir žinome, kurie skelbimai yra patikimi ir tikri. Patirtis rodo, kad kai kuriuose skelbimuose pateikiama informacija yra melaginga, o pirmą kartą perkantys žmonės pasikliauja publikuojamu automobilių aprašymu. Engra Auto dirba su partneriais Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, todėl visus atrinktus automobilius apžiūrime prieš perkant.

Geriausi automobilių skelbimai

Engra Auto naudoja programą, su kuria pirmieji gauname dar nepublikuotus naujus skelbimus iš didžiausių Vokietijos automobilių pardavimo puslapių. Mes turime išskirtines galimybes operatyviai nupirkti tvarkingą automobilį už patrauklią kainą.

Mes atsotvaujame Jūsų interesus. Mūsų įmonė nesiekia vienkartinio greito pelno. Norime, kad klientai paslauga liktų patenkinti ir džiaugtųsi gera automobilio būkle. Visada padedame nupirkti automobilį, kuris yra techniškai tvarkingas, nedaužtas (nebent yra specialus kliento poreikis), su tikrais ridos parodymais.

Automobilio pirkimas Vokietijoje

  • Kelių milijonų naudotų automobilių pasiūla – kelis kartus didesnė nei Lietuvoje
  • Techninę būklę patikrina patyrę mechanikai, o kokybei užtikrinti pateikiami būklės dokumentai ir mūsų sudaroma garantija
  • Jeigu pirksite netvarkingą automobilį, jo taisymui išleisite daugiau, nei sumokėdami iš karto už tvarkingo automobilio parvežimą

 

Su Vokietijoje parduodamais automobiliais sėkmingai dirbame daugiau nei 23 metų, todėl sukauptomis žiniomis ir patirtimi galime pasidalinti su kiekvienu klientu. 

 

 

Į jūsų užklausas mielai atsakysime el. paštu info@engraauto.lt arba telefonu +37069823025.