Ar Engra Auto padeda nusipirkti sunkiąją techniką?

Greitas atsakymas:

Taip. Transporto priemonių rinkoje Engra Auto dirba jau beveik 3 dešimtmečius ir turi visą reikalingą įrangą jų gabenimui.


Jeigu norite patikrinti, ar jūsų išsirinkta sunkioji technika yra geros būklės ir patikima, užpildykite žemiau esančią lentelę ir Engra Auto su jumis susisieks.

Rekomenduojame vokiškus skelbimų puslapius: mobile.de ar autoscout24.de 

Ar galiu įsigyti sunkiąją techniką su Engra Auto pagalba?

Mūsų komanda naudoja specialius autovežius, kuriais galima transportuoti net iki 45 tonų svorio krovinius. Patyrę vairuotojai sunkiąją techniką pargabena iš bet kurios pasaulio vietos, tad svarbiausia surasti tinkamiausią techniką jums.

Surasime jums tinkamą

Ūkyje ir statybose būtina sunkioji technika, kuri pasitarnauja rausiant, kasant ir vežant. Nuo naudojimo paskirties priklauso, kokio tipo sunkiosios technikos jums reikia. Mes atliksime rinkos analizę ir atrinksime geriausią sunkiąją techniką, atitinkančią jūsų lūkesčius. Pagal galimybes surandame naują ir naudotą sunkiają statybos ir žemės ūkio techniką. 

Sunkioji technika iš Lietuvos ir užsienio

Pasitelkdami specialią programą pirmieji gauname geriausius transporto priemonių pasiūlymus, kol šie dar nebūna paskelbti internete. Sunkiąją techniką perkame Lietuvoje ir užsienyje ir pasirūpiname jos pargabenimu jūsų nurodytu adresu. 

Apžiūra prieš perkant

Engra Auto specialistai ir partneriai užsienio šalyse atlieka sunkiosios technikos patikrinimą, nustato jos galimybes ir išsiaiškina, ar priemonė yra tinkama naudojimui. Jeigu pirminės apžiūros rezultatai netenkina reikalavimų, ieškome kitų variantų, kol surandame tinkamiausią.  

Nusiderėsime kainą už jus

Engra Auto atsovauja jus, todėl mes esame suinteresuoti ne parduoti, o gauti geriausią pasiūlymą kainos ir kokybės atžvilgiu.  

 

Turite daugiau klausimų, susijusių su transporto priemonių pirkimu? Susisiekite su Engra Auto tiesiogiai arba pasižvalgykite vokiškuose skelbimų puslapiuose ir parašykte mums, kokią tansporto priemonę išsirinkote, mes jus NEMOKAMAI.