Kokias transporto priemones galiu įsigyti su Engra Auto pagalba?

Greitas atsakymas:

Visas! Engra Auto pagalba perkant transporto priemones neturi jokių ribų. Mes dirbame tam, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų patenkinti ir jau beveik tris dešimtmečius bendradabiaujame su partneriais užsienio šalyse, todėl mūsų asortimente yra nauji ir naudoti automobiliai iš Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos ir Italijos. Taip pat padedame įsigyti puikios kokybės mikroautobusus, sunkvežimius, sunkiąją techniką, naujus ir naudotus elektrinius automobilius ir ne tik.

Prireikus lengvieji automobiliai, naudoti ir nauji sunkvežimiai, kemperiai ir net sunkioji technika gali būti atgabenti iš bet kurios pasaulio vietos!

 

Rekomenduojame vokiškus skelbimų puslapius: mobile.de ar autoscout24.de


 

 

Kokias transporto priemones galiu įsigyti su Engra Auto pagalba?

 

Nuo senovę menančių variklių iki darbinių monstrų:

 

ANTIKVARINIAI AUTOMOBILIAI

Tai briliantai, kurių su malonumu leidžiamės ieškoti! Kaip ir bet kurios kitos transporto priemonės – antikvarinio automobilio pirkimas reikalauja daug dėmesio. Šie senoviniai gražuoliai mena trisdešimties ar daugiau metų istoriją, todėl itin svarbu pasirūpinti tinkama patikra prieš perkant automobilį. Mūsų ekspertai identifikuoja transporto priemonės vertę ir padeda užtikrinti, kad automobilio pirkimas būtų sklandus. 

 

LENGVIEJI AUTOMOBILIAI IR ELEKTROMOBILIAI

Tai gatvių, kelių ir kelelių vikruoliai, kuriems padedame surasti šeimininkus. Pasikliaudami ilgamete patirtimi žinome, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį norint sėkmingai įsigyti mašiną. Engra Auto garantuoja, kad automobiliai iš Vokietijos ir kitų partnerių šalių yra tinkamai patikrinti.

 

AUTOBUSIUKAI IR KEMPERIAI

Tai darbinės ir didesnėms išvykoms puikiai praverčiančios transporto priemonės, kurias išsirinkti – ne visada paprasta. Mes atliekame išsamią rinkos analizę siekdami, kad tiek autobusiukai, tiek kemperiai atitiktų visus klientų lūkesčius, visgi net ir tuomet parduodami automobiliai gali būti kitokie nei nurodyta pardavėjo aprašyme. Kartais jie turi defektų, kuriuos galima nustatyti tik įvertinus transporto priemonę gyvai. Dėl šios priežasties patikra prieš perkant automobilį yra itin svarbi ir ją mes atliekame kruopščiai. Su Engra Auto pagalba įsitikinsite, kad pirkti transporto priemonę galite greitai ir užtikrintai. 

 

SUNKVEŽIMIAI

Pagalba perkant sunkvežimius ypač reikalinga, jei tiksliai nežinote nuo ko pradėti, su kuo susisiekti ir kur yra didžiausia paklausa. Papildomų keblumų gali atsirasti ir tada, kai sunkvežimiai turi būti transportuoti. Sunkvežimiai kaip ir kiti automobiliai iš Vokietijos ar kitos partnerių šalių yra patikrinami mūsų kolegų arba, prireikus, Engra Auto komanda pati nuvyksta į pardavimo šalį ir apžiūri transporto priemonę. Nusprendus, kad sunkvežimis yra tinkamas, mūsų vairuotojai autovežiu atgabena jį į jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje ar bet kurioje kitoje šalyje. Jeigu sunkvežimis Jus tenkina, tačiau turi defektų, Engra Auto gali suorganizuoti, kad transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai būtų atliktas, kai sunkvežimis bus atgabentas. Engra Auto pasirūpina visu pirkimo procesu ir derasi dėl palankiausios kainos Jums.