Kuriose šalyse galiu pirkti automobilį su Engra Auto?

Greitas atsakymas:

Pagrindiniai Engra Auto partneriai yra Vokietijoje, Olandijoje ir Italijoje, tačiau prireikus transporto priemonės gali būti surandamos ir pargabenamos iš bet kurios pasaulio vietos.

Automobilio apžiūra prieš perkant pagal šalį

Net jeigu jūsų svajonių automobilis yra kažkur užsienyje jūs vis tiek galite patikrinti, ar jis patikimas pirkti. Engra Auto dirba kartu su partneriais iš kitų šalių, kurie užsiima automobilių pardavimo, technikos, apžiūros ir serviso darbais. Automobilio apžiūra prieš perkant yra atliekama su jų pagalba. 

Automobilio patikra ir parvežimas iš Vokietijos

Žinia ta, kad ne visi Vokietijoje parduodami automobiliai yra techniškai tvarkingi. Kai kurie pardavėjai gali slėpti esminius trūkumus, pavyzdžiui, ridos rodmenis, buvusius auto įvykius, skendimą ir pan., todėl pirkti naudotus automobilius jų neapžiūrėjus yra labai rizikinga. Tikrai patikimas automobilis iš Vokietijos gali būti užsakytas tik su mūsų pagalba. Engra Auto komanda suorganizuoja automobilio apžiūrą, kurią atlieka partneriai Vokietijoje. Jie nuvyksta į nurodytą parduodamos transporto priemonės vietą, atlieka visą reikalingą diagnostiką, išmėgina automobilį ir pateikia išvadas. Engra Auto pasirūpina automobilio parvežimu iš Vokietijos.

Sužinokite automobilio istoriją NEMOKAMAI

Rekomenduojame vokiškus skelbimų puslapius: mobile.de ar autoscout24.de


 


Partneriai Olandijoje

Sistema veikia panašiai kaip ir su partneriais iš Vokietijos. Jeigu išsirinkote automobilį iš Olandijos, tačiau nežinote, ar automobilio skelbime yra pateikiama tikra informacija, Engra Auto partneriai Olandijoje pasirūpina automobilio apžiūra prieš perkant. Engra Auto nuolatos vykdo reisus į Olandiją, ir kitas partnerių šalis, todėl jūsų automobilį galime atgabenti per greičiau nei savaitę.

Automobiliai iš Italijos

Italija yra vienas iš pagrindinių Engra Auto kelionių tikslų. Šioje šalyje turime nemažai partnerių bendrovių, kurios mums pirmiesiems gali pasiūlyti naujus ir naudotus automobilius šalyje. Naudoti automobiliai ne iš partnerių bendorvių yra pateikiami apžiūrai dar prieš perkant. Tik nustatę automobilio būklę pateikiame galutines išvadas. Jeigu automobilis arba jo kaina jūsų netenkina, mes vedama derybas.

Iš bet kurios šalies su Engra Auto 

Automobiliai iš kitų nei partnerių šalių taip pat apžiūrimi, parengiami techninei patikrai ir pargabenami jūsų nurodytu adresu. Vienintelis skirtumas tas, kad Engra Auto asmeniškai važiuoja į valstybę, kurioje yra parduodamas surastas automobilis ir organizuoja visu reikalingus susitikimus ir automobilio patikrinimus.

Automobilių užsakymai

Sužinokite užsakymo kainą užpildę lentelę aukščiau arba susisiekite su Engra Auto telefonu +37068249161 bei el. paštu info@engraauto.lt.